11 października 2012

O przyjemności rozdawania

Oczywiście dla rozdającego:))
Ponieważ w wakacje rozpoczęłam akcję odgruzowywania domu i wywalania rzeczy zalegających przepastne piwnice, chciałabym ODDAĆ za darmo sporo pism wnętrzarskich, których jestem uzależnioną zbieraczką. Nadszedł ten moment, kiedy trzeba powiedzieć dość, przejrzeć i podać dalej. Do oddania numery Werandy ( 2/12, 5/11, 8/11, ) Werandy Country (6/12, 3/12, 4/12) i jeden numer Sielskiego życia (1/12). To na razie tyle, ale w piwnicznej izbie zalegają 4 regały pism ogrodniczych i wnętrzarskich, które muszę przejrzeć. Osoby zainteresowane proszę o pozostawienie komentarza pod postem, może ktoś zbiera Werandę i brakuje mu???  Nie chciałabym wywozić takich magazynów do punktu skupu makulatury, bo wiem, ze wiele z Was je lubi i kolekcjonuje. 

Dowód w sprawie:

Nie są to nówki nieśmigane, ale raz przeczytane i do położenia w miejscu widocznym nadające się jak najbardziej.
Pozdrawiam ciepło i schodzę do katakumb kontynuować poszukiwania

Dodatek specjalny:
Ponieważ Qrka i Mags wyraziły chęć przygarnięcia papieru, te numery nie są już dostępne...informuję jednak, z lekka ubrudzona, że mam w piwnicy tony Mojego Mieszkamia, M jak Mieszkanie, Dobrze Mieszkaj i innych,  zainteresowanych  proszę o chwilę (albo dwie) cierpliwości :))
Pozdrawiam ciepło

8 komentarzy:

 1. zatrzymałabyś dla mnie werandę country???

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy załapie się jeszcze na werandę i sielskie życie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy załapie się jeszcze na werandę i sielskie życie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to nie problem to chętni przygarnę Moje mieszkanie mam ostatnie dwa numery i bardzo mi się podoba gazetka:),a teraz długie wieczory to gazetka mile widziana:)
  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. rezerwuję dla Ciebie to, co znajdę:)) proszę o adres na maila

   Usuń
 5. Kurczę, a znalazłabyś jeszcze jakieś tytuły? Chętnie przygarnę gazetki. Muszę się zainspirować zimą, żeby od wiosny znowu działać ;-)
  A może na wymianę chcesz katalog Maison Du Monde na 2012? Mam jeden więcej...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz. Zapraszam ponownie :)